Ayırma Büyüsü

 Ayırma Büyüsü Nedir ?

Büyülerin genel olarak yapılmış sebepleri aşk olsa da insanlar mutlu çiftleri birbirlerinden ayırmak için de büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Ayırma büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür ve kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etkisini göstererek amacınıza ulaşmanızı sağlar. Bu şekilde birbirini çok seven iki ferdin kısa zamanda birbirlerinden ayrılmalarını hatta birbirlerinden nefret etmelerini bile sağlayabilirsiniz. Fakat ayırma büyüleri yapımı zor olan büyülerden biridir. Bundan dolayı kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Ne olursa olsun çok dikkatli olmalısınız. Büyünün yapımı için ne olursa olsun medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bilici büyüyü doğru bir şekilde yapacağı için asla bir şekilde büyüden etkilenmeyeceksinizdir. Ayırma büyüsü yapılmış olduktan sonra kısa zamanda kişiler üzerinde tesiri görülmeye başlanacaktır.

Ayırma Büyüsü Yapım Şekli
Ayırma büyüsü zor bir büyü olduğundan medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde kişilerin birbirlerinden ayrılması için ya muska yöntemi kullanılır ya da yumurta büyüsü, papaz büyüsü şeklinde farklı ayırma büyüleri uygulanmaktadır. Muska yönteminde kişilerin isimlerinin yazılı olduğu bir kağıt üzerine ayırma büyüsü yazılır ve muska şeklinde katlanır. Daha sonra bu büyü üç harflilerin de yardımıyla kısa süre içinde tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kesinlikle muskanın kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu şekilde sadece Ayırma büyüsü etkisini kişiler üzerinde gösterecektir. Büyü kısa zaman içinde kişileri tesiri altına alır. Kişiler de tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaklardır. Ayırma büyüsü kısa zamanda etki etmesi ile amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.


Ayırma Büyülerinin etkileri Nasıldır?
Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra kişiler kısa vakit içerisinde  sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklardır. Bu kavgaların asla bir sebebi olmayacaktır. Büyü üç harfliler ile beraber yapıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişilere vesvese verirler. Bu nedenle de kişiler bu vesveselere uyarak hareket edecekleri için kısa vakit içinde birbirlerinden soğuyacaklar ve sürekli olarak birbirlerine karşı saygısızca davranacaklardır. Bundan dolayı de kişiler kısa süre içinde birbirlerinden nefret eder duruma gelecekleri için birbirlerini terk edeceklerdir. Ayırma büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Ayırma büyüsü ile kısa zamanda arzu ettiğiniz mutlu çiftin aniden aralarına soğukluk sokabilir ve ayrılmalarına sebep olabilirsiniz. Tesiri çok kuvvetli bir büyü yöntemi olduğu için çok kısa bir süre içinde etkisini gösterecektir. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Ayırma Büyüleri kesin etki Eder mi?
Ayırma büyüsü gücü en büyük olan büyülerden biridir. Bu büyü sayesinde amacınıza ulaşırsınız. Fakat gücü büyük olan büyülerin tehlikeleri de çok büyüktür. Bu nedenle çok dikkatli olmanı gerekmektedir. Özellikle bu büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte uygulanan bir yöntem olduğu için ayrıca dikkat etmeniz gerekmektedir. Üç harfliler kişilere musallat olabilirler. Bu nedenle mutlaka medyuma gidip büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Büyüyü hiçbir şekilde kendiniz oluşturmaya kalkmamalısınız. Sihrin gücünden ve etkilerinden korunmak için de ayrıca önlemler alabilirsiniz. Kendinize bir koruma büyüsü yaptırarak etkilerinden kurtulabilirsiniz. Bunun için de ne olursa olsun medyuma gitmelisiniz. Ayırma büyüsü etkilerinden korunmak için kahin size bir koruma muskası yazar. Bu koruma muskası ile gezdiğiniz sürece büyüden asla bir şekilde etkilenmeyeceksinizdir. Bir tek bu büyülü muskayı çok iyi bir halde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Muskaya zarar gelmediği sürece herhangi bir problem yaşamayacaksınızdır.

Ayırma Büyüsü etki Etme Süresi Nedir?
Ayırma büyülerinin gücü çok büyük olduğundan uzun soluklu olarak etkilerini kişiler üzerinde gösterirler. Fakat gene de bu büyülerin tesiri bir gün bitecektir. Bu nedenle çok dikkatli olmalısınız ve devamlı olarak büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Eğer büyü yeniletilmez ve kişiler büyünün tesiri altından çıkarlarsa kısa süre içerisinde birbirlerine karşı eskisi benzer biçimde davranmaya başlayacaklardır ve barışacaklardır, Bu yüzden kesinlikle dikkatli olmalı ve büyünün zamanı ulaşınca yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletilmesi için de kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyü gene aynı şekilde yenilenecektir. Büyü yeniletilme işlemini siz kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu defa büyünün bütün olumsuz özelliklerini siz kendi üzerinize çekmiş olacaksınızdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için Ayırma büyüsü için medyuma gidilmelidir. Büyü yeniletildikten sonrasında kişiler gene birbirlerine karşı aynı şekilde davranmaya başlayacaklardır. Bu yüzden gene kavga edecekler ve ayrılacaklardır. Fakat ne olursa olsun büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kişiler sihrin tesiri altından çıktıklarında üzerlerinde büyü olup olmadığını anlayabilirler. Bu yüzden ne olursa olsun büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini denetim etmelisiniz.