Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü nün İnsan Üzerindeki tesiri
Aşk büyüleri kişilerin sevdikleri insanoğlu ile birlikte olmaları için geçmişten günümüze kadar kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda artık karşınızdaki birey kendi duyguları ile hareket edemez hale gelir ve tamamen kalbi size bağlanacaktır. Bu şekilde sizi sevmeyen bir ferdin bile büyü yöntemini kullanarak duygularını değiştirebilir ve artık sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile beraber olabilirsiniz. Aşk Büyüsü en güçlü büyülerden biridir ve tesirini hemen kişiler üzerinde gösterir. Bu yüzden amacınıza kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Fakat dikkatli olanız gerekmektedir. Bu büyüler karar büyüler içinde yer aldığı için sizi tehlikeye sokabilir. Bu nedenle internetten okuduğunuz bilgilere gore kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bir çok problem ile karşılaşacak ve sihrin olumsuzluklarını kendi üzerinize çekeceksinizdir. Böyle bir şeyin olmaması için kesinlikle medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma giderek sihrin yapılmasını sağlamalısınız. Böylece kendinizi sihrin negatif etkilerinin tümünden korumuş olacaksınızdır.

Kaç Çeşit Aşk Büyüsü Var?
Aşk büyülerinin bir çok farklı çeşidi vardır. Tüm büyülerin yapımı sırasında farklı materyaller kullanılmaktadır. Büyüler güçlerini bu materyallerden alırlar. Bu yüzden kullanacağınız malzeme çok önemlidir. Genel olarak büyü yapımında kişilerin özel eşyaları tercih edilmektedir. Örneğin kişiye ait olan bir fotoğraf üzerine büyü yapılabilir, veya ferdin özel özel çamaşırı üzerine, saç ve tırnak şeklinde kişiye ilişkin olan herhangi bir şey üzerine de Aşk Büyüsü yapabilir. Aşk Büyüsü adını de bu eşyadan almaktadır. Bu şekilde büyü yöntemlerinden birini seçerek uygulayabilirsiniz.

Aşk Büyüleri iyi mi Yapılıyor?
Aşk Büyüsü uygulanası için kişilerin ne olursa olsun medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum kişiye ilişik olan herhangi bir eşya üzerine büyülü aşk sözcüklerini okur ve büyü yapılacak olan kişinin de adı okunduktan sonrasında büyü tamamlanmış olacaktır. Genel olarak sihrin çok daha güçlü olması için kahin üç harflilerden yardım almaktadır. Bu varlıkların desteği ile büyü çok daha hızlı bir halde birey üzerine etki edecektir. Fakat bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı sevdikleri için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü yanlış uygulanır ise bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu nedenle Aşk Büyüsü uygulanması için kişilerin kesinlikle medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyü doğru bir şekilde uygulanacağı için siz asla bir şekilde zarar görmeyeceksinizdir.

Aşk Büyüsü Kendisini nasıl Belli Eder?
Aşk Büyüsü yapılmış olduktan sonrasında kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Artık rüyalarında bile sizi görür duruma gelecek ve size karşı yoğun bir halde duygular hissedecektir. Bunun yanı sıra kısa zamanda kişi sizin yanınızda olmak isteyecektir. Aşk Büyüsü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar devamlı olarak kişiye vesveseler verecektir. Kişide artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa vakit içerisinde size aşık olacak ve duygularını kontrol edemez hale gelecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü nün etki Süresi Ne Kadar?
Her sihrin belli bir etki süresi vardır. Bu tesir süresi sonlandığında ise kişi tamamen sihrin etkisi altından kurtulacağı için eski yaşamını yaşamaya devam edecektir. Bu nedenle ne olursa olsun her sihrin etki süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Bunun için ne olursa olsun büyülerin tesir sürelerini denetim etmeniz gerekmektedir. Aşk Büyüsü yeniletilmesi için kişilerin kesinlikle medyuma gitmesi gerekmektedir. Ancak kahin sihrin yenilenmesini sağlayacaktır. Siz kendiniz aslabir şekilde büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Yapacağınız en ufak hata da bu kez büyü sizi negatif yönde etkilemeye başlar ve içine alacaktır. Kahin büyünün yeniletilmesi için yeniden her şeyi en başından itibaren yapar. Bu şekilde büyü yeniletilmiş olacaktır ve gene eskisi benzer biçimde fert büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Sadece büyünün yeniletilme işlemlerine tesir süresi bitmeden önce başlamanız gerekecektir. Aksi taktirde birey sihrin etkisi altından çıkacağı için iradesine kavuşacaktır ve olup sonlanmış olan her şeyin de farkına varacaktır.

Aşk Büyüsü Bozulur mu ?
Aşk Büyüsü benzer biçimde güçlü büyülerin yapımları kadar bozulması da fazlaca zordur. Bu nedenle çok dikkatli olmalısınız ve büyüyü asla kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kere büyüden siz de etkilenmeye başlayacaksınızdır. Ne olursa olsun Aşk Büyüsü bozulması için bireyin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde sihrin etkilerinin ortadan kalkması için üç harflilerden yardım alınır. Üç harfliler kişi üzerindeki büyü etkisinin tamamen ortadan kalkmasını sağlayacaklardır. Büyü bu şekilde bozulduktan sonrasında birey eskisi benzer biçimde normal hareket etmeye başlayacaktır. Kısa süre içinde de artık sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir.

Aşk Büyüsü Tehlikelimi ?
Büyü yönteminin uygulanması oldukça tehlikelidir. Büyülerin gücü çok büyük olduğundan kısa zaman içinde siz farkına varmasanız da sizi de içine çekebilir. Bu kez sizde büyüden etkilenmeye başlarsanız yaşamınızla ilgili kararları veremez duruma gelirsiniz. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte uygulandığı için büyü yapılmış olduktan sonra bu varlıklar size de musallat olabilirler. Belli bir zaman sonrasında sizi de kendi hayatları içine çekeceklerdir. Bu nedenle kesinlikle büyünün negatif yönlerinden kendinizi korumanız gerekecektir. Bunun için Aşk Büyüsü yaptırmadan önce mutlaka medyuma giderek kendinizi korumak için bir koruma büyüsü yaptırmanız gerekmektedir. Koruma büyüsünü sürekli olarak üzerinizde taşımış olduğunuz sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınızdır. Bu şekilde kendinizi sihrin negatif etkilerinden korumuş olmuş olursunuz. Bir tek koruma büyüsünü çok iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir.