Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü Nedir?
Evli çiftlerden birisinin çeşitli sebeplerden dolayı boşanma isteğinde bulunmasına rağmen ayrılığın gerçekleşmesini istemeyen eşi kendi düşünceleri doğrultusunda boşanmaya rıza göstermesini sağlamak amacıyla meydana getirilen büyülerden birisidir. Bu büyüyü iki farklı şekilde ele almak mümkündür. Birincisi eşlerden birisi boşanmak için eşini ikna etmek amacıyla olurken, diğer türlüsü ise üçüncü kişiler tarafından mutlu bir birlikteliği olan çiftin ayrılmalarını sağlamak ve onların arasına fitne sokmak için meydana getirilen kara büyü çeşitlerinden birisidir. Örneğin; evli bir çiftsiniz ve ne kadar güzel bir evliliğiniz olsa da sizin bu mutluluğunuzu çekemeyen birisi tarafından ayrılmanızı istemesi üzerine yaptırdığı Boşanma Büyüsü dür. Her iki yöntemin de birbirinden farklı emareleri olduğu benzer biçimde bu büyünün nasıl yapılacağı da birbirinden farklıdır. Yazımızın hemen ilk paragrafında belirtmek isteriz ki Boşanma Büyüsü yada ayırma büyüsü çalışmamız yoktur. Bozulması, bakılması ve yapılması çalışmalarında aktif bir sürecimiz yoktur. Burada anlatılan bilgiler tamamen internet sitelerinden edindiğimiz kaynak bilgilerden ibarettir. Bizlerden Boşanma Büyüsü talebinde bulunmayınız.

Eşi Boşanmaya İkna Etme Büyüsü
Evli bir kadın veya evli bir adam karısından yada kocasından boşanmak istiyor fakat eşlerden diğeri bu boşanmayı kabul etmiyor ise Boşanma Büyüsü ile kocayı veya hanımı boşanmaya ikna etmek bu büyü ile mümkün olabilmektedir. Ancak bu büyü bilirkişiler tarafından ele alınarak yapılması gerekir. Özellikle internet kaynaklarında Boşanma Büyüsü iyi mi yapılır adı altında paylaşılan bilgiler asla gerçekleri yansıtmaz. Evde tek başınıza büyü yapmaya teşebbüs etmeyiniz. Yanlış bilgiler doğrultusunda hareket etmeniz demek ruhsal bir sıkıntı içerisine girmeniz anlamına gelebilir. Medyumlar, hüddamlar aracılığı ile yapılması ihtiyaç duyulan bir büyüdür.

Herhangi bir nedenden dolayı eşinizden boşanmak istiyorsanız ve eşiniz boşanmaya rıza göstermiyorsa eğer boşanma süreci hukuksal anlamda çok uzayan bir süreç haline gelecektir. Bu süreci hızlandırmak isteyen kişilerin Boşanma Büyüsü yaptırdıkları gözlemlenmektedir. Ancak herkeste aynı etkiyi göstereceği anlamına gelmez. Bizim böyle bir çalışmamız olmadığı için kati ve net bilgileri sizlere aktarmamız da pek mümkün değildir. Sadece sizlere önerimiz gerçek medyumlarla çalışmanızdan yanadır. Hatta büyü yöntemlerine hiç bulaşmadan doğal yollarla evliliğinizi öncelikli olarak kurtarmak ve kafanıza koyduysanız boşanma sürecini organik hukuksal yöntemlerle devam ettirmeniz tavsiyelerimiz arasındadır. Çünkü büyü yaptırmak dinimizce caiz değildir. Günah olduğuna dair Kuran-ı Kerim ayetlerinde, surelerinde belli edilmiştir.

Evli Çiftleri Boşandırma Büyüsü
Bu büyüye başvuran kişiler genelde evli çiftin yakın akrabaları olmaktadır. Kıskançlık, çekememezlik şeklinde nedenlerden dolayı birçok yuva büyü yapmış oldurularak yıkılmaktadır. Evli bir çift ne kadar mutlu olursa  olsun, evinde rahat, mutlu bir halde yaşam sürerken üzerlerine yapılan büyüden haberleri dahi olmaz. Boşanma Büyüsü belirtileri kapılarını çalmış olduğunda ise artık iş işten geçmiş olacaktır. Çeşitli yöntemlerle evin içerisine bir cisim koyulması, muska koyulması, hatta tuvalete bile büyü yapılarak eşlerin aralarının açılması sağlanmaktadır. Çocuğunun olmaması için yapılan büyüler de çoğu vakit boşanmalarla sonuçlanmaktadır.

Boşanma Büyüsü belirtileri
Boşanma Büyüsü belirtileri kendisini açıkça belli ediyor olsa da evli çift üzerlerine büyü yapıldığının farkına varamazlar. Şüphe dahi duymazlar çünkü çok kurnaz bir büyüdür. Eşler düne kadar el bebek, gül bebek geçinirken bugün birbirleri ile kavga etmeye, birbirlerine hakaretler etmeye başlarlar. Asla birbirlerine tahammül edemezler. Ev içerisinde devamlı geçimsizlik meydana gelir. Maddi sorunlar ortaya çıkmaya adım atar. Erkek kendisini devamlı dışarı atar ve eve gelmek istemez. Bu konum karşısında hanım erkeğinin devamlı dışarda mutlu olmasından rahatsız olur ve bunun sonucunda boşanma kararı alabilmektedir. Süreç tam tersi olarak da düşünülebilir. Sihrin tesiri altına girecek olan hanım kocasıyla ilgilenmez. Çiftler aynı yatağı paylaşmazlar. Yakınlaşma söz mevzusu asla olmaz. Buna benzer birçok negatif neticelar sihrin emareleri içinde yer almıştır. Ancak en çok adam sihrin tesiri altına daha fazla girerek karısından uzaklaşmaya adım atar.