Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü Yaptırmak

Evlilik Büyüsü  ile sevdiğiniz kişinin sizinle evlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü yöntemi güçlüdür fakat kesin bir şekilde sonuç alacaksınız diye de bir şey yoktur. Büyü işlemi için kişiler internette bilgiler öğrenerek bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmanız gerekmektedir. Evlilik büyüsünü kendiniz yapmaya kalktığınız da eğer yanlış bir şey yaparsanız bu kez büyü ters tepecektir ve siz büyüden zarar göreceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek yardım alarak işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Evlilik Büyüsü ile nasıl evlenirim diye Evlilik Büyüsü yaptırdığınız da kişi artık sürekli olarak sizinle evlenmeyi düşünür. Bu büyünün yapımında medyumlar büyünün çok daha güçlü olması için üç harflilerden de yardım alırlar. Bu varlıklar da sürekli olarak büyü yapılan kişiye evlilik konusunda vesvese verirler. Kişi de yavaş yavaş evlilik fikrine alışmaya başlar. Bu şekilde kişi kısa zaman içerisinde sizinle evlenmek ister ve amacınıza ulaşmış olursunuz.

Evlilik Büyüsü Yaptırınca Anlaşılır mı?

Evlilik Büyüsü kişi üzerinde anlaşılan bir büyü türü değildir. Bu büyü işlemini yaptırdıktan sonra kişi kendindeki değişikliğin farkına varamaz. Tamamen büyünün etkisi altında olacaktır. Bu yüzden hiçbir şeyin farkına varamaz. Fakat kişinin ailesi ya da çevresindeki kişiler birden bire kişinin neden böyle değiştiğini sorgulayabilirler. Fakat onalar da gene kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlayamazlar. Bu yüzden büyü yaptırıp yaptırmadığınız kişiler tarafından anlaşılamaz. Ancak kişiler medyuma giderlerse durumun farkına varabilirler. Medyum kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilir.

Evlilik Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Evlilik Büyüsü kuvvetli bir büyüdür ve tesiri de gücü ile aynı orantıdadır. Bu büyünün tesir süresi uzun süre kişi üzerinde sürer. Fakat büyünün tesiri giderek azalmaya başlayacaktır. Bu durumda hemen medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün etkileri kişi üzerinden geçmeye başladığında kişi normal düşüncelerine geri döneceği için evlenmekten vaz geçecektir. Büyünün etkisi kişi üzerinden geçmeden önce anında yenileme yapmanız gerekir. Kişinin hareketlerini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Bir değişiklik sezdiğiniz de medyuma giderek yenileme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Medyum büyüyü tekrar aynı şekilde yaparak yenilenmesini sağlar. Fakat siz kendiniz hiçbir şekilde büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalktığınız da bu kez büyü sizi de etkilemeye başlayabilir. Evlilik Büyüsü ile nasıl evlenirim  diyenler bu şekilde büyü yöntemini yeniletmelilerdir.

Evlilik Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Evlilik Büyüsü yapılırken medyum kişinin düşüncelerini etkileyebilmek için üç harflileri kullanır. Bu varlıklar ilerleyen süreçlerde hem kişiye hem de size zarar verebilirler. Bu varlıklar insanlarla uğraşmayı severler ve insanların güçlerinden yararlanırlar. Bu yüzden üç harfliler size musallat olabilirler. Mutlaka büyü işlemini yaptırmadan önce kendiniz korumaya almanız gerekir. Bu koruma da bir tılsım ile gerçekleşir. Medyuma giderek kendiniz koruma tılsımı yaptırdığınız da bu tılsım sizi büyünün ve üç harflilerin etkilerinden koruyacaktır. Bu tılsımı büyü süresi boyunca sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Aksi taktirde tılsımı çıkarttığınız da sorun yaşarsınız. BU yüzden mutlaka tılsım sürekli olarak üzerinizde olmalıdır.

Evlilik Büyüsüne Ek Büyüler

Evlilik Büyüsü yaptırdıktan sonra bu büyünün çok daha güçlü olması için farklı büyüler de kullanarak tesirinin uzamasını sağlayabilirsiniz. Evlilik Büyüsü yaptırdıktan sonra basit bir bağlama ya da yönlendirme büyüsü yaptırdığınız da kişi size daha çok bağlanacaktır. Aynı zamanda yönlendirme büyüsü yaptırarak da kişiyi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde büyüler kullandığınız da ana büyünün etkilerinin uzamasını sağlarsınız ve sürekli olarak ana büyüyü yenilemenize gerek kalmaz. Bu şekilde de büyünün etkileri daha uzun süre etkisini sürdürecektir ve kişi de kolay kolay büyünün etkilerinden çıkamaz. Evlilik Büyüsü ile nasıl evlenirim diyenler bu şekilde ek büyüler kullanarak da amaçlarına ulaşabilirler.