İntikam Büyüsü

İntikam Büyüsü Nedir? 

İntikam Büyüsü isminden de belli olduğu üzere bir bireyin başka bir kişiden intikam alması için yapılmaktadır. Her sihrin kendi içinde çeşitli uygulama evreleri ve şartları bulunmaktadır. İntikam Büyüsü nün de kesin bir sonuç vermesi için intikamı alacak tarafın haklı yere bu büyüyü yaptırması gerekmektedir. Eğer büyüyü yaptırmak isteyen birey intikam konusunda haksız ise bu büyü tutmayacağı gibi yaptıran kişiye de ters tesir olarak dönebilmektedir.

Bu sebepten ötürü de intikam büyüsünü bu büyü mevzusunda tecrübeli olan medyuma yahut büyücüye yapmış oldurmak istiyorsanız kesinlikle haklı bir sebebiniz olması gerekmektedir. Herhangi bir birey sizin hakkınızı gasp etmiş ise veya herhangi bir nedenden ötürü bir kişiye karşı intikamınızı almak istiyorsanız ama bunu maddi alemde gerçekleştiremiyorsanız burada imdadınıza intikam büyüsü yetişmektedir. İntikam Büyüsü nü her dinden her bilici ya da büyücü yapabilmektedir. Ancak dine göre intikam büyüsü kendi içinde çeşitlilik göstermektedir. İntikam Büyüsü yapımı zor olan bir büyüdür ve bu büyüde normal büyüde olduğu gibi enerji aleminden davet edilen bir cinden yardım alınmayıp, kuvveti daha etkili olan kabileden yardım alınmaktadır. 

İntikam Büyüsü nasıl Uygulanmaktadır? 

Öncelikli olarak bu büyüyü gerçekten uygulayabilecek ve sihrin yapımına vakıf olan bir bilici bulmalısınız. İntikam Büyüsü nde genellikle Hristiyan medyumlar etkili olmaktadır. Çünkü onların yardım almış olduğu enerji aleminde ki cinlerde Hristiyan olduğundan ötürü, bu tarz kara büyü sınıfında ki büyülerin davetine icabet etmektedir. İntikam Büyüsü nde büyüyü yapmış olduracak kişiden medyum veya büyücü bazı bilgiler ve materyaller istemektedir. İntikam Büyüsü yapılacak olan fert eğer erkek ise baba adı, doğum tarihi, ferdin yüz hatlarını net gösterecek fotoğrafı, kişiden alınacak olan sakal kılı ve kişiye ilişik olan bir tane tırnak makası olur veya başka şahsi eşyası olur gerekmektedir.

Eğer büyü yapılacak olan kişi bayan ise yukarıdakilerden farklı olarak bayan kişiye ait olan saç teli ve kadının annesinin ismi ile birlikte yine şahsi eşyası gerekli olmaktadır. Şu durumda unutulmamalıdır ki intikam büyüsü yapımı bir hayli zor olduğu kadar daha sonrasında yaptıran fert pişman olduğu taktirde bozumu da bir o kadar sıkıntılı bir süreçtir. Gelelim kısaca intikam büyüsünün uygulama evrelerine. Birinci evrede bilici büyü yapmış olduracak olan kişiden 2 tane adak kesmesini talep etmektedir. Bu adaklardan birisi siyah bir keçi olacak, diğeri ise beyaz bir koyun olacak. Kesilecek olan her iki adağında şah damarlarından akacak kan birbirlerine karıştırılır. İkinci evrede intikam büyüsü yapılacak olan kişiye ait olan fotoğrafın üzerine intikam büyüsü için gerekli olan tılsımlı sözcükler ile birlikte büyü yapılacak olan kişiye ait şahsi bilgileri işlenir, bunun yanı sırada bazı ritüel simgeleri çizilir. Üçüncü evrede adaklardan alınmış olan kan karışımı içerisine fotoğraf koyulur ve üzeri soğan kabukları ile tamamen kapatılıp, 7 gün süresince cenup bölgesine bakmakta olan bir defne ağacının altına gömülerek bekletilir.

Dördüncü evrede yedinci günün nihayetinde defne ağacı altına gömülen kan karışımlı fotoğraf çıkarılır ve arkasından bir sonra ki gün gece saat 3’e kadar kuruması için beklemeye alınır. Beşinci evrede intikam büyüsü yapılacak olan kişiden alınmış olan kişisel eşyası ile birlikte tüyü birbirine sarılır ve bir sonra ki gün gece saat 3’e kadar bekletilmiş olan fotoğraf ile birleştirilerek keçi ve koyundan alınmış olan deri ile topyekûn sarılır. Tabi ki bu derinin üzerine içinde incir ağacı sütünün özü ile beraber soğan ve sarımsak kabuklarının özü bulunan mürekkep yardımıyla bazı ayin simgeler ve tılsımlı sözcükler eklenir.

Son aş fakat olarak bütün hepsi yakılarak külleri intikam büyüsü yapılacak olan kişiye ilişkin olan ve kendisinin de devamlı kullanmış olduğu hanesinde ki (evinde ki) hela deliğine atılır. Böylelikle büyü tamamlanmış olur. İntikam Büyüsü nün etkisi minimum 12 gün sonrasında kendisini gösterirken maksimum 72 günün sonunda istenilen sonuca erişilmiştir. İntikam Büyüsü meydana getirilen fert, haksızlık yaptığı kişiye her ne yapmış ise karşılığını misli ile alır. Hatta bu büyü o denli kuvvetlidir ki birey haksızlığının bedelini canıyla bile ödeyebilir.