Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü Nedir? 
Kabala Büyüsü hem ak büyü, bununla birlikte kara büyü sınıfında yer almış olduğundan ötürü hem aşık edebilmek amacı için kullanılabildiği gibi, bununla beraber ayırabilmek amacı içinde kullanılabilmektedir. Kabala Büyüsü zamanı çok eski olan geçmiş zamanlardan günümüze dek yapımı hala geçindiren büyüdür. Bu büyünün yapımında kullanılan ayin veya diğer tılsımlı sözcükler zor olsa dahi etkisi en hızlı şekilde kendisini gösteren büyü çeşididir. Ayrıca Kabala Büyüsü yapımı zor olduğu kadar, bozumu da bir hayli zor olsa gerek. Bu büyüyü uygulamakta olan medyumunda ya da büyücünün Kabalisttik adı verilen bilgiyi bilmesi gerekmektedir. Doğrusu bu bilgiye sahip olmayan kahin yada büyücü ne olursa olsun bu büyünün tutması mevzusunda başarılı olamayacağı benzer biçimde sihrin ters yönde geri hem kendisine, bununla birlikte büyüyü yaptıran kişiye de dönmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu sebepten ötürü de Kabala Büyüsü nü doğru bir halde uygulayabilecek bir medyumu ya da büyücüyü günümüzde bulabilmek çok zordur.  

Kabala Büyüsü nasıl Yapılmaktadır?  
Kabala kelime olarak bir tür anlayış biçimidir ve bu anlayış biçimine inanan kişilerinde bir hayli önemsediği bir olgudur. Kabala anlayışı Yahudilerce 3 bin yıl öncelerine dek ulaşmaktadır. Bu nedenden ötürü de Kabala Büyüsü nün uygulanmasında Yahudi dili kullanılmaktadır. Kabala Büyüsü nün iyi mi yapıldığı hususunda siz kıymetli okuyucularımıza bilgi vermeden önce şu konuda da uyarmamız gerekir ki bu büyüyü mutlaka tek başınıza oluşturmaya teşebbüs etmeyin ve bu büyünün ilmine vakıf olmayan büyücü yahut medyumlara da ne olursa olsun güvenerek büyünün yapımı için yardım almayın. Kabala Büyüsü nün uygulanmasında en büyük emel ise büyü yapılan şahsın duygularını kontrol altına alabilmektedir. Büyünün tesiri altında kalan şahıs kalben ve zihnen tam anlamıyla bağlanmış bir hale gelecektir ve böylelikle de büyüyü yapmış olduran kişinin istediği şekilde bir kişi olacaktır.  

Bizler bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımıza Kabala Büyüsü nün ak büyü sınıfında olan yapımını anlatmaya çalışacağız. Yukarıda da bahsettiğimize üzere Kabala Büyüsü ak büyü derslikında bir kişiyi aşık etme fakatçlı da kullanılabilmektedir. Bir kişiyi kendinize veya başka bir kişiye karşı aşık etmeyi düşünüyorsanız büyünün yapımı daha farklı olacaktır. İlk aşamada aşık etmek arzu ettiğiniz ferdin şahsi detayları; anne ismi, doğum tarihi, kişiye ait olan bir tane şahsi eşyası (toka, tırnak makası, kıyafet parçası, vs olabilir), bireyin teninden alınacak olan bir adet örnek (tırnağı, saç ya da sakal teli olur), büyü yapılacak kişiye ilişik olan yüzünü net gösteren şahsi fotoğrafı gerekmektedir.

İkinci aşamada kendinize veya bir başkasına aşık ettireceğiniz kişinin hanesine yakın bir bölgeden 7 adet taş toplanması gerekmektedir. Üçüncü aşamada büyü uygulanacak bireyin fotoğrafının arka boş kısmına gene kişiye ilişik olan şahsi bilgilerin işlenmesi gerekmektedir. Dördüncü aşamada toplanan 7 tane taş köz olmuş bir ateşin içine atılarak, ateş kül olana kadar bekletilmesi gerekmektedir. Beşinci aşamada büyü yapılacak olan kişiden alınmış olan tırnak, saç yahut sakal teli bu külün içine atılmalıdır ve taşlar ile birlikte kül, yeni koparılmış incir ağacı dalı ile karıştırılmalıdır. Altında aşamada kişiden alınmış olan şahsi eşyanın üzerine bu kül taşlar ile birlikte serpilmelidir. Eşyanın üzerinde kalan taşlar sihrin devamı için alınmalı, eşyanın dışında kalan taşlar ise bir mezara gömülmelidir.

Yedinci aşamada eşyanın üstünde kalan taşlar eşya ile beraber bir ceylan derisine sıkıca sarılmalıdır. Doğal olarak ayrıca bu işlemler yapılırken büyü için gerekli olan tüm ritüellerde uygulanmalıdır. Son aşamada ferdin fotoğrafı da ceylan derisinin üstüne eklenip, yapımının son bulması için Kabala Büyüsü tuzlu suda 1 gece bekletilmiş beyaz bir kefen parçasına sıkıca sarılmalıdır ve büyü aşık olmasını dilediğiniz bireyin hanesine yakın bir yerde bulunan hurma ağacı altında gömülmelidir.