Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü  yapan medyum hoca arayışına giren kişiler pek çok farklı isim ile karşılaşabilir. Ayrıca işin ehli uzman ve deneyimli medyum hoca bulmak da büyü yapımında ya da bozulması için çok önemlidir. Bilici hocalar çoğu zaman sosyal bilici üzerinden hem yurt içi bununla birlikte yurtdışı kişilere hizmet vermektedirler. Büyü yapmış oldurmak isteyen kişiler aynı zamanda uzaktan da işlem yaptırabilirler. Tüm büyüler içinde maksimum tercih edilen büyü türü ise bağlama büyüleridir. İnsanlar bu büyüleri, sevgililerini ve eşlerini kendilerine bağlamak için yapmış oldurmaktadırlar. Bu büyüdeki fakat, kişinin sevdiği insanı kendine bağlaması ve karşı tarafın gaslinin ondan başkasını görmesini engellemektir.

İlişkilerde bağlılık  çok  önemli bir unsurdur. Bir ilişkinin devamı ve uzun süreli olması için çiftlerin birbirine bağlı kalması önemlidir. Eğer ilişkilerde yahut evliliklerde çiftler arasında güven problemi var ise bu ilişkiler çok uzun süre geçmeden bitmeye mahkumdur. Bağlama büyüsü yaptıran insanoğlu karşı tarafın sadece kendileriyle ilgilenmesini ve kendilerinden başka hiç kimseyi gaslinin görmemesini istemektedirler. İste tam da bu aşamada bağlama büyüsü yapan kahin hocalar devreye girmektedir. Bu medyum hocaların sahip oldukları ilim ve bilgilerden Belçika’da yaşayan gurbetçiler de faydalanmaktadır.

Bağlama Büyüsünde Uzman kahin Hocalar Neler Yapar?
Bağlama büyüsü icra eden medyum hocalar, bağlama büyüsü mevzusunda kendilerini ispat etmiş kişilerdir. Burada yaşayan bilici hocaların size bağlama büyüsü yapması için, sizin onların yakınında olmanıza gerek yoktur. Çünkü medyum hocalar uzaktan da kabiliyetleri ve deneyimleri yardımıyla size bağlama büyüsünü en iyi şekilde yapacaklardır. Ayrıca bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler büyünün türüne göre değişim göstermektedir. Bazı medyum hocalar bağlama büyüsü için kişinin resmini kullanabilirken, bazıları da büyü yapımı için farklı malzemeler tercih etmektedir. Aynı zamanda sihrin etkili olması için okunması gereken bazı dualar vardır. Bu dualar hakkında medyum hocalar kafi bilgiye sahiptir. Büyü yapımında kullanılan bir öteki yöntem ise ruhani varlıklardan yardım almaktır. Bu sayede meydana getirilen bağlama büyülerinden etkili sonuçlar alınmaktadır.
Tüm büyüler de olduğu benzer biçimde bağlama büyüleri de çok eski cağlardan günümüze kadar yapılması sürdürülen ritüellerdir. Çoğu kişi büyüler yardımıyla hayal kurdukları hedeflere ulaşabilmektedir. İnsanlar hayatlarında ulaşamadıkları bazı işlere, kahin hocalara büyü yapmış oldurarak ulaşabilirler.  Bağlama büyüsü de bu büyülerden bir tanesidir. Bu büyü sayesinde sevgililer ya da evli çiftler sevdikleri kişileri kendilerine bağlayabilirler.

Bağlama Büyüsünde Uzman Medyumların Yaptığı Bağlama Türleri

Bağlama büyüsü yapan kahin hocalardan bahsettikten sonra, bağlama büyüsünde uzman medyumların yaptığı bağlama türleri hangileridir? Onlara değinelim.

Öncelikle farklı isimlerle anılan bağlama büyüleri olduğunu bildirelim. Bu bağlama büyülerin yapılış amaçları değişiktir. Bununla birlikte yapılış şekli de sihrin türüne bakılırsa değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan bağlama büyüsü bireyin ihtiyacına göre belirlenir ve ona nazaran medyum hocalar işlem yapmaktadır. Aşağıda bağlama büyüsü türlerine örnekler verilmiştir.

Sevgiliniz için meydana getirilen bağlama büyüsü: bu büyü türü sevgilinizin size bağlanmasını ve sizinle bir gelecek planlamasını sağlamaktadır.
Nişanlınız için meydana getirilen bağlama büyüsü: nişanlılara uygulanan bu bağlama büyüsü karşı tarafın sadece nişanlı kişiye bağlı kalmasını sağlamaktadır.
Eşiniz için yapılan bağlama büyüsü: bu bağlama büyü türü ise eğer biri eşinin kendisine olan sadakatinden ve bağlılığından şüphe ediyorsa uygulanabilir. Aynı zamanda farklı şehirlerde yaşayan kocalara da uygulanarak onların başka kadınlara bakması da engellenir.
Göz bağlama büyüsü: bu büyü türü de bağlama büyüleri içinde yer verilmiştir. Burada sevgilinizin veya eşinizin sizden başka hiç hiç kimseye bakmamasını, gaslınün sadece sizi görmesini sağlayabilirsiniz.
Eve bağlama büyüsü: Bu büyü sayesinde eşinizi eve bağlayabilirsiniz. Hatta öyle ki evle alakası olmayan çocukları bile eve bağlayabilirsiniz.
Erkeklik bağlama büyüsü: bu bağlama büyüsü çeşidi de hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Sevgilisinin yahut eşinin kendisini aldattığını düşünüyorsa ve yalnız kendine cinsel yakınlık duymasını, kendinden başka hiç hiç kimseye bu anlamada yakınlık duymasını istemeyen kişiler, kahin hocalara bu mevzu hakkında başvurabilirler.
Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Yukarıda bağlama büyüsü yapan kahin hocalar mevzusunda bilgiler paylaştıktan sonrasında bağlama büyüsünün amacı nedir? Ondan bahsedelim. Bağlama büyüsünün pek çok farklı amacı bulunmaktadır. Aşağıda bağlama büyüsünün amaçlarından bahsedilmiştir.

Bağlama büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilir ve onun bir ömür boyunca yanınızdan ayrılmamasını sağlayabilirsiniz.
Bununla birlikte eğer eşinizin size karşı olan sevgisinden ve sadakatinden şüphe ediyorsanız, bağlama büyüsü yapmış oldurarak eve ve size bağlanması sağlayabilirsiniz.
Ayrıca ayrıldığınız eski sevgilinize bağlama büyüsü yaptırarak tekrardan size aşık olmasını sağlayarak ondan intikam alma fırsatını yakalayabilirsiniz.
Yukarıda bahsedilen bu amaçların gerçeğe dönüşmesini isteyen kişiler, Belçika’da bulunan medyum hocalara giderek kendilerine kimi bağlamak istiyorlarsa onlar için bağlama büyüsü yaptırabilirler veya medyum hocalardan lüzumlu detayları ve kişiye özel tılsımları alarak kendileri de bu büyüleri icra edebilirler.

Bağlama Büyüsü Yapılmasının Sonucunda Neler Olur?

Bağlama büyüsü amaçlarından ve bağlama büyüsü yapan kahin hocalardan sizler için bahsettik. Fakat doğal olarak ki büyüler hakkındaki sorular sadece bunlar ile sınırlı değil. İnsanların merak ettiği çok fazla soru bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bağlama büyüsü yapılması sonucunda neler olur? Öyleyse merak edenler için bu suali da izah edelim.

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonrasında bir çok olumlu neticeler ortaya çıkmaktadır. Bu sonuçların em önemlilerinden bir tanesi de aşık olduğunuz kişi, devamlı olarak sizi hayal edecek ve sizi özleyecektir. Bunun yanı sıra da sizinle bir ortamda bulunmak için her türlü çabayı sarf edecektir. Ayrıca evliliklerinde mesele yaşayan çiftlere ya da gözü dışarıda olan eşlere bağlama büyüsü yapıldığı takdirde, bu kişiler ailelerine, çocuklarına ve eşlerine bir ömür boyu bağlı kalırlar. Hatta öyle ki bu kişilerin gözleri tekrar eşlerinden başka kimseyi görmez. Bu etkilerin yanı sıra eğer aileleri ile mesele yaşayan çocuklar var ise, bağlama büyüsü sayesinde evlerine ve ebeveynlerine bağlı hale gelirler. Büyülerden etkili ve hızlı sonuç almak isteyen kişiler ise bilici hocalardan gerekli yardımı alabilirler.

Adama meydana getirilen Bağlama Büyüsü

Belçika’da yaşayan gurbetçiler yahut yurtdışında yaşayanlar eğer kocalarına veya sevgililerine bağlama büyüsü yapmış oldurmak istiyorlarsa Bağlama büyüsü yapan medyum hocalara başvurarak isteklerini gerçekleştirebilirler. Yukarıda pek çok farklı bağlama büyüsü çeşidi olduğundan bahsetmiştik. Şimdi de erkeğe meydana getirilen bağlama büyüsü ile ilgili bazı detayları aktaralım.

Hanımlar tarafından tercih edilen bu bağlama büyüsü sayesinde kadınlar istedikleri erkekleri kendilerine bağlayarak onlara diledikleri her şeyi yapmış oldurabilirler. Bağlama büyüsü yaptırılırken hanımın amacı çok önemlidir. Çünkü bu büyü hem iyi niyetle bununla birlikte kötü niyet ile icra edilebilmektedir. İyi niyetle meydana getirilen bağlama büyüsünü şu şekilde tanımlayabiliriz; kadın erkeğe gerçek anlamda aşk duygusu besliyor ve içinde asla bir art niyet olmadan sevmiş olduğu erkeğin kendisine aşık olmasını istiyordur. Bunun sonucunda da evlilik gerçekleşmektedir. Ancak kadın sevmediği ve nefret ettiği bir erkeği eşinden yahut sevgilisinden ayırmayı amaçlıyorsa ve bu bağlama büyüsü sayesinde de erkeği kendine aşık ederek intikam almayı planlıyorsa bu da kötü niyetle meydana getirilen bağlama büyüsüdür.

Kötü niyetle yapılan bağlama büyüsü sonucunda ise geri dönüşü olmayan sevimsiz vakalar ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu sebepten dolayı da medyum hoca kişiye özel tılsımları hazırlarken kişinin niyetini tam olarak ifade etmesi gerekir ve buna karşılık olarak da iyi niyet belirtilmelidir. Unutulmamalıdır ki, bağlama büyüsü çok etkili ve kuvvetli bir büyüdür. Sihrin icra edilmesinde yapılacak en küçük hata bile ortaya çok kötü neticelerin çıkmasına sebep olabilir.

Bağlama Büyüsü nasıl Uygulanır?

Yurtdışında yaşayan ve bağlama büyüsü yapmış oldurmak isteyen kişiler için bağlama büyüsü yapan medyum hocalardan bahsettik. Fakat insanoğlun en çok merak etmiş olduğu konu ise, bağlama büyüsü iyi mi uygulanır? Sorusudur.

Bağlama büyüsü yapılırken uyulması gereken adımlar vardır. Aşağıda bağlama büyüsü yapacaklar kişilerin uymaları ihtiyaç duyulan adımlar sırayla verilmiştir;

Bağlama büyüsü yapmadan önce büyüyü uygulayacak olan kişilerin lüzumlu adımları iyi mi uygulayacaklarını ve özel tılsımlı sözcüklerin neler olduğunu bilici hocalardan öğrenmelidirler.
Peşinden evde karanlık ve sessiz bir odaya geçmeleri gerekir.
Hayvanlardan bir kap süt temin etmelidirler.
Daha sonrasında temiz bir kağıda “Ya Mülaki” yazmalıdırlar.
Bu işlemden sonra fert kendisine aşık olmasını istediği kişinin iki adet fotoğrafını elde etmelidir.
Bu resimlerden bir tanesini sağ eline, ötekini ise sol eline almalıdır.
Bunun ardından resimlere bakarak 41 kere “Ya Mülaki” ve sevdikleri ferdin adını söylemelidirler.
Bunları yaptıktan sonra boş bir kağıdın üzerine bu iki fotoğrafı yapıştırmalıdırlar.
Resimleri yapıştırdıktan sonrasında 14 gün süreyle resimler kişinin yattığı odanın duvarında durmalıdır.
Hayvanlardan elde edilen süte 14 kere birey kendisine aşık olmasını istediği insanın ismini söyleyerek süte üflemelidir.
Daha sonrasında fert bu sütü hızlı bir halde içmelidir.
Tüm işlemlerden sonra bağlama büyüsü tamamlanmış olmaktadır.
3 gün içerisinde büyü tesirini göstermeye adım atar ve aşık olması istenilen birey, bağlama büyüsünü meydana getirecek kişiye aşık olacak ve onu rüyalarında görecektir.
Yukarıda verilen bu adımların doğru bir şekilde uygulanması sonucunda ortalama 2 hafta içinde büyü meydana getirilen kişi, icra eden kişiye ulaşarak onunla bir görüşme ayarlar. Bağlama büyüsünün sonucunda da sihrin etkisi ile büyülenmiş fert karşı tarafa sırılsıklam aşık olacak ve onun yanından hiçbir süre ayrılmak istemeyecektir.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Neler Gözlemlenir?

Büyü meydana getiren kahin hocalar hakkında sizleri bilgilendirdikten sonra son olarak da bağlama büyüsü sonucunda neler gözlemlenir? Açıklamalarda bulunalım.

Bağlama büyüsü etkisini göstermeye başladıktan sonra sihrin etkisi altında olan kişilerin davranışlarında bazı değişmeler ortaya çıkmaktadır. Aşağıda bağlama büyüsü sonucunda gözlemlenen değişikliklerin neler olduğundan bahsedilmiştir.

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyülenmiş kişi, toplumsal çevresinden uzaklaşmakta ve içine kapanmaktadır. Bu fert yalnız büyüyü icra eden kişiyi düşünmekte ve onunla bir araya gelmeyi hayal etmektedir.
Ayrıca sabahları uyandıklarında aynada kendilerine bakamamaktadırlar.
Bu kişiler, ruhen bir çöküntü içinde olurlar ve herhangi bir faaliyet yapmak içlerinden gelmez.
Bununla birlikte daha önce uyku problemi yaşamayan kişilerin bağlama büyüsünden sonrasında uyku düzenleri bozulur.
Ek olarak konuşmaları da bozulur ve kekeme şeklinde mevzumaysa başlarlar.
Bu kişiler rüyalarında karabasan görürler ve bu kişilerin rüyalarına büyüyü yapan bireyin siması girmektedir.
Yukarıda bahsedilen bu belirtilerin ortaya çıkması en fazlaca 2 haftayı bulmaktadır. 2 hafta sonra büyü tamamen tesirini bireyin üzerinde göstermektedir. Ve bu kişilerin davranışlarından ve hareketlerinden bu etkisinde bırakır belli olmaktadır.